Delivery Information


Platobné podmienky a doprava pre rybársky e-shop www.lastia.eu 4.1. Ceny uvedené na e-shope www.lastia.eu sú platné odo dňa ich zverejnenia a strácajú platnosť dňom aktualizácie a zverejnením nových cien.


4.2. Všetky ceny výrobkov online shope sú uvedené s DPH.


4.3. Tovar bude odovzdaný kupujúcemu odoslaný formou dobierky, prostredníctvom DPD kurier. Po predchádzajúcej dohode je možný odber na predfaktúru. V takomto prípade bude tovar odoslaný zákazníkovi po uhradení predfaktúry na účet predávajúceho.


4.4. Pri zasielaní tovaru na dobierku bude objednaný tovar odoslaný na adresu uvedenú kupujúcim a ten ju zaplatí až pri jeho prevzatí.


4.5. DOPRAVA TOVARU:SLOVENSKÁ REPUBLIKA


  • Kurierom 123 kurir bude kupujúcemu tovar doručený (počas pracovných dní) do 24 hodín od vyexpedovania. Služba DPD kurier Vám tovar doručí priamo k Vám.K cene tovaru mu bude pripočítaný paušálny poplatok vo výške:


  Pri objednávke nad 100€ je poštovné zdarma.


Do 100€ je poštovné 4,80€ s DPH.


Obchodníci zo SR pri objednávke do 120€ s DPH platia poštovné 4,80€.


Obchodníci zo SR pri objednávke do 120€ s DPH majú poštovné zdarma.
 


 


ČESKÁ REPUBLIKA


  • kuriér DPD bude kupujúcemu tovar doručený počas 2-4 pracovných dní (od vyexpedovania). Kuriér Vám tovar doručí priamo k Vám. .


 

Objednávka s DPH:

Poštovné s DPH

poznámka

nad 1500 Kč balík do 15 kg:

ZDARMA

nad 15kg individuálne

od 0 - 1500 Kč do 15 kg:

150Kč

nad 15kg individuálne


 


4.6. Spolu s tovarom je kupujúcemu doručená aj faktúra (daňový doklad), ktorá môže slúžiť v niektorých prípadoch zároveň aj ako záručný list.